E-Tahsilat Sistemi
BAŞVURU FORMU

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Aydınlatma Metni'ni okudum.
Şirket’in teknik altyapısında kullanılan sunucuların yurt dışında olması sebebiyle yurt dışı kişi ve kuruluşlara veri aktarımına ilişkin Açık Rıza Metnini okudum. Açık Rıza Metninde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
TURK Elektronik Para A.Ş. tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime bilgilendirme, mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasını ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
  • Hiçbir ek ücret ödemeden ve hiçbir teknik alt yapıya ihtiyaç duymadan, E-Tahsilat ile müşterilerinizden ödemelerinizi kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz. Taksitli veya tek çekim olarak tahsil ettiğiniz tutar TÜRMOBKart hesabınıza anında geçer.

  • 7 kredi kartı markası ile (Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, CardFinans, Advantage) tek seferde ya da taksitli ödemeler kabul edebilirsiniz.

  • TÜRMOBKart sahibi SM, SMMM ve YMM’lerden E-Tahsilat Sistemine kayıt ve yıllık kullanım ücreti alınmamaktadır.

  • Bu sistemi kullanmak için web sitenizin olmasına gerek yoktur. Web sitesi olan SM, SMMM ve YMM’ler, web siteleri üzerinden kendilerine özel tasarlanan isimleri ve logoları ile tahsilat yapabilirler. Tarafımızdan alt yapı desteği sağlanmaktadır.

  • Kredi kartı taksit komisyonunu tercihinize göre müşterinize de yansıtabilirsiniz.

  • Komisyon faturası vergiler dahil olarak faturalandırılmaktadır. Bu komisyon faturasını gider olarak kullanabilirsiniz.

  • Tahsil edilen tutarlar, AYNI ANDA TÜRMOBKart hesabınıza yüklenir. Tahsil edilen tutarın, banka hesabınıza aktarılmasını talep ederseniz komisyonsuz olarak ilk pazartesi günü sistem tarafından otomatik transfer edilmesini sağlayabilirsiniz. (Hafta sonuna gelen işlemler bir sonraki haftanın ilk pazartesi günü transfer edilir)

  • iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonunuz ile her an her yerden kredi kartı ile tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Başvuru formunu doldurmanız ve sizinle yapılacak olan Elektronik Tahsilat Sözleşmesi’nin imzalanmasından sonra sistem kullanımı anında açılacaktır.

TÜRMOBKart SAHİPLERİNE ÖZEL TAHSİLAT SİSTEMİ


Elektronik Tahsilat Sistemi ile tahsilat sorununuz ortadan kalkar. Müşterilerinizden hızlı, kolay ve teknik entegrasyona gerek kalmadan ödeme alabilirsiniz.

Google Play veya AppStore'dan mobil uygulamayı indirerek hiçbir ek ücret ödemeden ve hiçbir teknik alt yapıya ihtiyaç duymadan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.